Polecane masaże

Polecamy Państwu bogaty wybór masaży, zapraszamy do naszego gabinetu w Szczecinie

Terapia masażem

Początkiem wielu chorób jest brak ruchu, stres i napięcie mięśniowe. Siedzący tryb życia, godziny spędzone w samochodzie, w pracy, przed komputerem oraz pośpiech i stres sprawiają, że masz napięte mięśnie szyi i karku . Dlatego po wyczerpującym i ciężkim dniu zapraszam do mojego gabinetu.

Terapia masażemMasaż ma zastosowanie medyczne już od wielu lat, ale tak naprawdę dopiero od niedawna zaczęto doceniać jego zalety i korzyści dotyczące profilaktyki i leczenia wielu chorób oraz dolegliwości, zastępując leczenie farmakologiczne, a często także operacyjne. Jest on doskonałą formą relaksu, powodując tak często potrzebne nam dzisiaj - rozluźnienie i uczucie odprężenia. Masaż pomaga również przy urazach, dolegliwościach bólowych i innych problemach zdrowotnych oraz w kształtowaniu i modelowaniu sylwetki.

Korzyści z masażu jest wiele, począwszy od regulacji napięcia mięśniowego, przez zwiększenie odporności organizmu, po uzyskanie gotowości do podejmowania wysiłku fizycznego. Badania naukowe w coraz większym stopniu dowodzą ogromnej skuteczności dotyku, a przecież to on jest podstawą masażu. Stwierdzono, że sam zabieg masażu poprawia nastrój pacjenta i przyspiesza zdrowienie.

Często dopiero podczas masażu zdajemy sobie sprawę z tego, że nasze mięśnie są napięte. Masaż może być więc drogą do odkrycia siebie, zatrzymania się i posłuchania sygnałów z naszego organizmu. Myślę, że warto choć raz przekonać się o zabiegach masażu osobiście i dlatego mam nadzieję, że w ofercie mojego gabinetu każdy znajdzie coś dla siebie.Promocje

  • Zamów serię 10 zabiegów, a ostatni masaż otrzymasz gratis.

szczegóły promocji ...

Gwarancja

Jestem pewny jakości moich usług.

Jednak jeśli stwierdzisz, że masaż przeze mnie wykonany nie spełnił Twoich oczekiwań to nic nie zapłacisz. Wykonam go Tobie zupełnie gratis.

więcej o gwarancji ...